карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ВІЛЬНА ТВОРЧІСТЬ

Спираючись на багаторічний досвід проектування та оптимізації простору, на величезний талант наших дизайнерів та архітекторів, і, звичайно, прислухаючись до свого чуття і смаку, використовуючи глибокі знання з технології будівництва, інженерії та оздоблення, ми створюємо готові квартири для майбутнього, але ще невідомого нам покупця. Вже готові квартири ми виставляємо на продаж і шукаємо їм щасливих власників.

 

Отже, все просто - приходите, дивитесь, думаєте, купуєте і живете.

 

Усі квартири забезпечуються річною гарантією і довічним сервісом. Можливі розстрочка або кредит

 

Готові для життя квартири, що знаходяться  у продажу , дивіться у розділі Проекти. Якщо з якоїсь причини вони Вас не влаштовують, ми завжди зможемо створити спеціально для Вас саме ту квартиру, якої Ви потребуєте.

 

Будь-ласка, зв’яжіться з нами, якщо Вам необхідна більш детальна інформація.