карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

АГЕНЦІЯ НЕРУХОМОСТІ ПО-НОВОМУ

 

Купівля квартири

 

Готові для життя квартири, що знаходяться  у продажу  дивіться у розділі Проекти. Якщо вони Вас не влаштують, ми допоможемо Вам знайти іншу квартиру і створимо її під ключ спеціально для Вас.

 

Купити «правильний» об’єкт – перший крок на шляху до створення улюбленої квартири. Вам необхідно визначити її майбутнє призначення (кількість/тип кімнат, площу, тощо), описати загальний бюджет на купівлю/створення (залежить від обраного стилю і дизайну) та інші її властивості (завантажити основні показники). Аналізуючи пропозиції, важливо вивчити вихідне планування (пропорції, кількість вікон, стіни навантаження, стояки тощо) і виключити напевно невдалі варіанти. Кращі квартири необхідно ретельно порівняти за всіма властивостями і, звичайно, ціною, щоб Ваш вибір був найбільш об’єктивним. 

 

Такий пошук - ще одна наша спеціалізація. Ми маємо величезний досвід у пошуку квартир для себе і для наших клієнтів, проводимо його системно, швидко та якісно, особисто оглядаємо усі об’єкти перш ніж запропонувати їх Вам, будуємо роботу так, щоб цей етап тривав лише кілька тижнів і забирав у Вас якомога менше часу і сил на вибір і марні оглядини десятків невдалих варіантів (завантажити приклад).

 

Продаж квартири 

 

Якщо Ви вирішили продати квартиру – ми допоможемо. Жодне агентство нерухомості не зробить цього краще – ми підготуємо її до продажу, оновимо, віддекоруємо, виготовимо презентаційні матеріали і запустимо рекламу. Не сумнівайтеся, Вашу квартиру буде продано швидко і вигідно (детальніше читайте тут).

 

Роздуми на тему

 

Коли Ви говорите собі «куплю квартиру» (або «продам квартиру»), Ви навіть не уявляєте, на яку кількість витраченого часу, сил і нервів ви себе прирікаєте. Які ризики і складності Вас очікують.

 

І, якщо Вам здається, що звичайна агенція нерухомості – це вирішення всіх Ваших проблем, Ви помиляєтесь, тому що не всі агенції нерухомості однакові. Звичайно, якщо ціна питання є невеликою, навряд чи для Вас будуть вигідними такі особливі підходи, як у нас. Але якщо мова йде про суттєві цифри, де кожна помилка загрожує величезними втратами, і якщо Ви не бажаєте потім жалкувати безповоротно втраченого (час, гроші, сили тощо), Вам необхідні саме ми.

 

Так, якщо Ви шукаєте квартиру, якщо Ваші очікування і вимоги є достатньо високими, і Вас цікавить купівля квартири, з якої згодом пощастить зробити квартиру Вашої мрії, то у виборі квартири важлива кожна дрібниця. В ідеальному випадку, ще до початку пошуку необхідно приблизно розпланувати загальний бюджет, описати задачі (цілі та призначення, кількість кімнат тощо), окреслити пріоритети (район, метраж, стиль майбутньої квартири), визначити, скільки саме Ви готові витратити на купівлю, чітко деталізувати завдання з пошуку (район, тип будинку, площу, кількість вікон, поверх, інфраструктура, вид з вікна, висота стелі тощо), ретельно проаналізувати десятки варіантів, враховуючи також стан будинку, пропорції квартири, розміщення несучих конструкцій та комунікацій.

 

Звичайна агенція нерухомості так не працює. Задача звичайної агенції нерухомості продати Вам квартиру. Першу-ліпшу. Всіма правдами і неправдами. При цьому їх менш за все цікавить, що Ви потім будете з нею робити, чи вистачить у Вас на це коштів, чи не виникнуть у Вас в процесі ремонту якісь нездоланні труднощі. Вас будуть розривати на шматки, тягаючи на нескінченні оглядини, особливо не переймаючись необхідністю зрозуміти Ваші смаки і потреби, а Ви будете гаяти десятки марних годин у заторах Києва. Особливо прикро, якщо Ви при цьому живете не в Києві. Тоді хаотичний і безсистемний пошук може тривати місяцями, і в результаті, зовсім від нього втомившись, Ви у розпачі купите найменш прийнятний варіант.

 

Ми шукаємо по-іншому, ми формалізуємо задачу, ми долучаємо до пошуку всі можливі джерела (сайти, пресу, бази агентств нерухомості Києва тощо), ми детально вивчаємо кожен варіант і систематизуємо отриману інформацію у загальному реєстрі, ми самостійно здійснюємо огляд, перш ніж рекомендувати квартиру Вам, ми надсилаємо Вам робочі реєстри та фотозвіти оглядів, ми відчайдушно торгуємося за кожну копійку, ми ретельно вивчаємо документи – все це суттєво економить Ваш час і дозволяє здійснити купівлю квартири максимально зважено, обдумано і безпечно.

 

Якщо ж Ви збираєтесь продати квартиру, і плануєте зробити це дорого, напевно Ви погодитеся з тим, що тут також спрацьовують подібні принципи активності, унікальності, яскравості, системності, компетентності, вміння подобатися і продавати. Якщо Ваша квартира дійсно того варта, правильно побудована програма продажу зробить її ще привабливішою, ще ліквіднішою, ще дорожчою, чого не зможе зробити жодна звичайна агенція нерухомості.

 

Ми не є звичайною агенцією нерухомості – ми інші, ми агенція нерухомості по-новому, по-справжньому. Ми маємо величезний досвід продажів, маркетингу і реклами, дизайну, ремонтів та комплектації, ми навчилися бачити численні технічні, юридичні та організаційні проблеми, ми відпрацювали ефективні процедури пошуку та купівлі, обробки та систематизації інформації, просування і продажу - вони не забирають у Вас безліч часу, не змушують витрачати Ваші сили та нерви.

 

Тому, якщо Ви дійсно бажаєте купити (або продати) квартиру, бажаєте зробити це максимально ефективно і швидко, просто зателефонуйте нам і скажіть «куплю квартиру» (або «продам квартиру»), а все інше зробимо ми.