карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ПОШУК, РЕМОНТ КВАРТИР ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 

Головний напрямок нашої роботи.

 

Ми можемо створити квартиру спеціально для Вас. І це не просто "ремонт квартир". Це весь комплекс робіт зі створення ідеального житла від пошуку об’єкта до фінального декорування. В межах заданого бюджету. Саме у Вашому улюбленому стилі (а ми вміємо працювати з будь-якими стилями). З необхідними саме для Вас площею і плануванням, у районі, будинку, під’їзді, на поверсі, з краєвидом, що відповідають саме Вашим вимогам.

 

В принципі, все просто – знаходимо квартиру (або вона у Вас вже є), затверджуємо планування та дизайн, узгоджуємо вартість робіт (ремонт квартири, комплектація і декор), графік оплати – і вже через декілька місяців Ви переїжджаєте до нової, спеціально для Вас побудованої, готової під ключ квартири. Всі проекти у м. Києві забезпечуються річною гарантією і довічним сервісом. Як і у першому напрямку, тут також можливі розстрочка і кредит.

 

Також, за бажанням, Ви можете окремо замовити у нас тільки розробку дизайну інтер’єру.

 

Деякі наші роботи (завершені або ті, що знаходяться в роботі) дивіться в розділі Проекти.

 

Будь-ласка, зв’яжіться з нами, якщо Вам необхідна більш детальна інформація.

 

 

 

 

Роздуми на тему

 

Основне призначення нашої компанії ми бачимо в тому, щоб допомагати нашим клієнтам знаходити найкращі варіанти розподілу виділеного на створення квартири бюджету (купівля та дизайн, ремонт квартири та її комплектацію).

 

Роками професійно займаючись пошуком, дизайном і ремонтом квартир у Києві, аналізуючи результати завершених проектів, постійно контактуючи з нашими клієнтами, вивчаючи їх відгуки і накопичуючи свій досвід, ми можемо дозволити собі поділитися кількома корисними думками, порадами і рекомендаціями:

 

1. Квартира не створюється, не купується і не ремонтується назавжди – вона призначена для певного періоду Вашого життя (як правило, 4-5 років), і це має бути так хоча б тому, що через деякий час змінюються не лише розмір родини, місце роботи або інші особливості життя, але й цінності, смаки, улюблені стилі, ремонт квартири стає застарим, або Ви просто бажаєте чогось нового.

 

2. Чотири-п’ять років – це не багато, тому не варто вкладати у купівлю і ремонт квартири, яка є набагато більшою за ту, що дійсно Вам потрібна – тут як і в одязі, трохи на виріст –можливо (а життя – це постійний розвиток), але ж не на п’ять розмірів більше!

 

3. Чотири-п’ять років – це не мало, тому зробіть квартиру такою, щоб цей період Вашого життя Ви прожили в ній ЗІ СПРАВЖНІМ ЗАДОВОЛЕННЯМ – врешті-решт, цих періодів в нас не так вже й багато! Ми абсолютно впевнені, що улюблена Квартира (коли буквально все в ній, будь-яка деталь ремонту і комплектації, кожна її дрібниця Вам до душі) радикально впливає на Ваше життя, робить Вас більш успішним і щасливим. І, якщо це так, то завдяки їй Ви швидко вийдете на новий рівень, до нових цілей і з новою ще кращою квартирою.

 

Звідси правило: при плануванні концепції (розташування, метраж, стиль, якість ремонту квартири) та бюджету майбутньої квартири, визначте їх таким чином, щоб вона (квартира) якнайкраще відповідала Вашим життєвим планам НА НАЙБЛИЖЧІ ДЕКІЛЬКА РОКІВ і була максимально ЛІКВІДНОЮ для того, щоб коли настане час нового життєвого етапу (і нової квартири), Ви змогли досить швидко/вигідно її продати.

 

Квартира має бути чимось накшталт трампліну. А не чимось накшталт якоря.

 

Будь-ласка, не робіть таку жахливу, але, нажаль, таку поширену помилку, коли необдумано витрачені гроші виливаються у «звичайну» немилу квартиру, з досить посереднім ремонтом та меблями, у якій Ви приречені жити протягом багатьох років, тому що в нелюбій квартирі життя зазвичай не складається, а нові обрії не світять, гроші вже витрачені і нічого не виправиш, але й продати квартиру складно, тому що вона не вирізняється нічим особливим.

 

Подумайте над тим, що створення квартири – це, можливо, один з найвідповідальніших моментів Вашого життя. І від того, якими у цей момент будуть Ваші рішення, залежить, як складеться уся Ваша подальша доля. Перепрошуємо за пафос.

 

В цілому, якість квартири і Ваше задоволення від неї – це поєднання трьох основних факторів: розташування/якість будинку, площа, внутрішній стиль і якість ремонту квартири. І кожен з них є величиною, що безпосередньо впливає бюджет. Знайти в межах заданого бюджету золоте поєднання – ось наше головне завдання. Наша основна спеціалізація – створення квартир під ключ, весь комплекс послуг, у тому числі пошук, дизайн і ремонт квартир у Києві, а також наступна їх комплектація і декорування. Ми навчилися розуміти клієнта, допомагаючи йому знайти найкраще поєднання розташування, площі, стилю і ремонту квартири, ми пишаємося нашими клієнтами і сподіваємося, що вони задоволення тим, як ми змінили їх життя.