карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

РОЗСТРОЧКА І КРЕДИТ

 

Розстрочка

 

На наші готові квартири ми можемо надати Вам розстрочку від декількох місяців до декількох років. Умови розстрочки обговорюються окремо, але, як правило, вони передбачають оплату авансу (від третини до половини вартості) і нарахування певного річного відсотка на залишок.

 

Схожа схема може бути застосована і при створенні квартири за Вашим замовленням - в цьому випадку ми в межах нашого договору, отримавши аванс і діючи у Ваших інтересах, самі купуємо майбутню квартиру і беремо зобов’язання, завершивши необхідні роботи, у визначений термін і за визначену вартість продати її Вам (або надати Вам більш тривалу розстрочку на невиплачену частину вартості).

 

Розстрочка набагато зручніше за банківський кредит: ми точно приймемо позитивне рішення і нам для цього не потрібно вивчати Ваші документи і кредитну історію, ми набагато гнучкіші в обговоренні умов, ми набагато терплячіше ставимося до разових затримок платежів і не нараховуємо штрафних санкцій з кожного приводу, ми готові увійти у становище, якщо у Вас виникнуть непередбачені труднощі і будемо спільно шукати шляхи взаємовигідного вирішення.

 

Кредит

 

Ми співпрацюємо з низкою банків і можемо допомогти Вам отримати кредит на купівлю наших квартир. На відміну від рішення про розстрочку в цьому випадку, нажаль, не все залежить від нас, і ми не можемо гарантувати Вам позитивне рішення, але обіцяємо Вам зробити для цього все можливе.