карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ГАРАНТІЯ І ДОВІЧНИЙ СЕРВІС

 

Ми надзвичайно відповідально виконуємо всі роботи, особливо ретельно здійснюємо дизайнерський і технагляд, а після остаточного здавання квартири і безпосередньо перед Вашим переїздом до неї проводимо багаторазові випробування всіх систем, меблів і техніки.

 

Тим не менш, ми могли щось не помітити. Таке буває.

 

Все ж таки кожна квартира – це унікальний, мало схожий на інші об’єкт, що поєднує у собі десятки різних технологій і матеріалів. Крім того, скільки б часу ми не витратили на тестування квартири, це у декілька разів менше за те, скільки проживете в ній Ви.

 

Загалом, можуть виявитися якісь помилки або виникнуть деякі несправності. З часом приходить черга техобслуговування і профілактичних робіт або Ви просто забажаєте що-небудь замінити, поновити або додати. Можливо також, у Вас виникнуть якісь питання до сусідів, ЖЕКу або інших служб або просто настане час щомісячних платежів (вода, електроенергія, квартплата, Інтернет, телебачення, сигналізація тощо).

 

Все, що Вам потрібно – знати наш телефон.

 

Протягом всього Вашого проживання у квартирі ми вирішимо будь-які питання, пов’язані з нею, і зробимо це максимально швидко та ефективно.

 

Ми також гарантуємо абсолютно безкоштовне виправлення будь-яких виявлених недоліків і наших недоробок протягом першого року.