карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ІНШІ ПОСЛУГИ

 

Ми також надаємо низку додаткових послуг і сервісів, які можуть бути замовлені Вами окремо або є обов’язковою складовою інших більш загальних наших напрямків.

 

Так, наприклад, всі наші об’єкти обов’язково забезпечуються гарантією і довічним сервісом. Або ми можемо запропонувати Вам продаж наших завершених об’єктів або створення квартири спеціально для Вас у розстрочку або кредит. Можливо Вас зацікавлять наші послуги з фінішного декору, виготовлення і комплектації окремими предметами меблів, сантехніки, світла, аксесуарів, тощо для Вашої або купленої в нас готової квартири. Ми можемо також допомогти Вам підготувати до продажу і вигідно продати Вашу квартиру.

 

Одним словом, в галузі житлової нерухомості ми вміємо майже все. Отже, яка б проблема у Вас не виникла, Ви можете сміливо звернутися до нас, а ми подумаємо, чим ми могли б Вам допомогти.

 

Будь-ласка, зв’яжіться з нами,якщо Вам необхідна більш детальна інформація.