карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ І ПРОЕКТУВАННЯ

 

Дизайн інтер’єру і проектування, а також наступне авторське супроводження реалізації дизайн-проекту зазвичай є частиною більш загального напрямку Створення квартир, але, тим не менш, за Вашим бажанням можуть бути замовлені і як окрема робота.

 

До об’єму робіт входить: планування і дизайну квартири (а ми вміємо працювати з будь-якими стилями і, що є не менш важливим, враховуючи заданий бюджет створення квартири!), а також стандартний набір робочих креслень (приклад дивіться тут).

 

Якщо Ви бажаєте втілити проект самостійно – ми допоможемо Вам обрати будівельного підрядника і укласти з ним договір, організуємо авторський нагляд, контроль строків/якості виконання робіт і забезпечимо комплектацію усіма оздоблювальними матеріалами (меблі, сантехніка, плитка, паркет, двері, гардини, світло тощо).

 

І все ж набагато зручніше і логічніше буде доручити нам увесь цикл робіт з дизайну і створення квартири - повірте, ми зробимо Вам чудову квартиру за розумні гроші, забезпечимо її гарантією та сервісом, зекономивши при цьому (і надалі) велику кількість Ваших нервів і часу.


Деякі наші роботи (завершені або ті, що знаходяться в роботі) дивіться в розділі Проекти.

 

Будь-ласка, зв’яжіться з нами, якщо Вам необхідна більш детальна інформація.

 

 

 

 

Роздуми на тему

 

Домашнє вогнище – це основа сім’ї, це фундамент кар’єри, це не має ціни. Кожен з нас, звичайно, мріє про нього, мріє про улюблений Дім, а не просто квартиру з декількох кімнат. А для того, щоб квартира стала Домом, вона повинна бути стильною і красивою, затишною і комфортною, зручною і продуманою.

 

Як створити гарний інтер’єр? Як збудувати затишну квартиру? Як поєднати дизайн зі зручністю і продуманістю, досягнувши стильного и комфортного інтер’єру в межах запланованого бюджету?

 

Значення правильного розробленого дизайну інтер’єру важко переоцінити. Саме професійно виконаний дизайн квартири дає відповіді на ці питання. Намагаючись зекономити на дизайні, Ви ризикуєте набагато більшим, Ви ризикуєте, завершивши великий і непростий шлях створення квартири, наприкінці шляху, через 8-10 місяців (і це у найкращому випадку), з гіркотою усвідомити, що підсумком Ваших зусиль (чималих витрачених коштів, часу і нервів) є дороге, але таке нелюбе помешкання у компанії з втомою і розчаруванням. Професійно створений дизайн інтер’єру, що є не менш важливим, від самого початку дозволяє оцінити бюджет, в іншому випадку, практично до завершення Ви не зможете зрозуміти, скільки все це Вам коштуватиме, і, до речі, скоріше за все, суттєво перевищите початково встановлені межі.

 

Своє призначення ми бачимо в тому, щоб вберегти Вас від цих помилок. Створити Вам не просто дизайн, а знайти комплексне рішення, поєднання стилю, комфорту, затишку, продуманості і функціональності. Вже шість років ми проектуємо дизайн інтер’єрів (у Києві і не тільки), без зайвої скромності, вважаючи себе, можливо, кращим дизайн-бюро столиці. Дизайн квартир, звичайно, може бути замовлений Вами і як окрема робота, але, як правило, є частиною більш загального напрямку створення квартир.

 

І це є нашою головною перевагою. Перш за все ми – практики.

 

Ми створили десятки квартир різного стилю і розміру (в Києві і не тільки), ставши чудовими спеціалістами, мабуть, в усіх можливих напрямках (монтаж складних інженерних систем, створення перекриттів, розширення отвірів і посилення несучих стін, монтаж камінів, наклеювання наддорогих шпалер і вкладання наддорогої плитки, виробництво будь-яких корпусних і м’яких меблів, фінішне декорування, комплектація інвентарем і аксесуарами і т.п.), тому при розробці дизайну інтер’єрів, на відміну від багатьох, ми не боїмося сміливих оригінальних рішень і точно знаємо, як це зробити, і скільки це буде коштувати.

 

Замовляючи дизайн інтер’єру у нас, Ви можете бути впевнені – в межах Вашого бюджету ми розробимо для Вас, без сумніву, найкращий дизайн квартири, найбільш стильний і затишний, з найкращим і оптимальним для Вас рішенням планування, з найбільш розумним розміщенням і комплектацією інженерних систем, з правильно підібраним поєднанням меблів, світла, гардин, покриття підлоги і стін – проект улюбленої квартири, якою в найближчому майбутньому Ви будете пишатися.