карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

Проект «Solo»

 проект под клиента

Не зовсім звичайний проект.

 

Нашому клієнту-другу знадобилося продати квартиру у Харкові. На його прохання ми долучилися до проекту для того, щоб виконати підготовку до продажу, здійснити низку доопрацювань і докомплектацій, віддекорувати квартиру і підготувати усі необхідні рекламно-презентаційні матеріали.

 

Ось, що з цього вийшло.

 

Місто - Харків

Район - Київський (центр)
Адреса - пров. Червонопрапорний 4
Поверх - 3/5
Під’їзд - 1
Вид з вікон - чотирьохстороння! вид на вулицю та двір
Площа - 215 кв.м.

Cайт - www.solo.kh.ua.

 

Планування

 

Проект еліт-класу. 6-кімнатна квартира для 3-5 осіб. Велика зручна квартира: вхідна зона з гардеробом для гостей, велика вітальня-їдальня-кухня з ТВ-зоною, антикварним піаніно і діючим каміном, велика спальня з гардеробною зоною, - повністю функціональна ванна кімната з вікном - при спальні, затишна дитяча, кімната № 4 - робочий кабінет (або на розсуд власників), кімната № 5 - друга дитяча/спальня для гостей (або на розсуд власників), кімната № 6 - ігрова (або на розсуд власників), другий санвузол із сауною, санвузол для гостей/пральня, три балкони, в т.ч. великий літній, новий гараж з електроворотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завантажити PPT-презентацію