карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

Проект «Мала Батьківщина»

 проект под клиента

Проект додекорування і докомплектації.

 

Здавалося б завершений та укомплектований будинок, насправді є, швидше за, все набором з предметів меблів, сантехніки, світла тощо, а не цілісним правильним Інтер’єром.

 

Численні зауваження стосувалися ремонту і декору.

 

Взявшись за роботу ми розробили комплексну пропозицію з редизайну, докомплектації і додекорування – додавши або замінивши низку елементів, посиливши все це необхідним декором, дотримуючись (і доповнюючи) стилю і кольору, ми зробили будинок більш живим, затишним і зручним, динамічним і сучасно-еклектичним з елементами національної етники та європейського модерна. Одним словом, надали будинку належний завершений вигляд, який повністю відповідає духу і сутності господарів - сучасної європейської родини, яка пам’ятає і поважає свої східне коріння.

 

Формою візуалізації було обрано не 3d-проектування, а художні ескізи як найбільш вдалий у даному випадку засіб (більш виправданий і економічний).