карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ПРЕДСТАВНИЦТВА КОМПАНІЇ

 

Крім головного офіса у Києві компанія має представництва в Нью-Йорку та Харкові.

 

Регіональні представництва надають послуги в усьому спектрі напрямків діяльності (дизайн інтер'єрів, створення квартир під ключ, гарантія та сервіс, ріелтерські послуги і т.д.), у той час як зарубіжні - поки тільки в напрямку дизайну інтер'єрів, авторського нагляду та супроводу.

 

Та навіть якщо Ви живете в іншому місті, повірте, ми маємо достатньо досвіду у роботі з клієнами на відстані і в змозі стровити для Вас дивовижний дизайн-проект. Більш того, кілька успішних проектів у створенні квартир під ключ в інших містах, дозволяют стверджувати, що ми без сумніву знаємоб як організувати роботу по створенню і Вашої квартири під ключ, повністю захистив Вас від усіх можливих проблем, неприємностей та помилок.

 

Будь ласка, зв'яжіться з нами ы ми з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію, дамо відповіді на Ваші запитання, а також обговоримо умови співпраці.

 

Hью-Йорк

 

Олексій КЛИМЕНКО
www.vanguard-development.com
ny@vanguard.com.ua

Київ

 

Олена ПЕНЬКОВСЬКА
lena@vanguard.com.ua

Харків

 

Євген ФОРКУН
forkun@vanguard.com.ua