карта сайту головна enruua

 

© 2008-2011 VANGUARD development. УНІКАЛЬНІ КВАРТИРИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

VANGUARD development – девелоперська компанія повного циклу, агентство нерухомості. Напрямки діяльності: створення і продаж готових для життя квартир,

ріелторські послуги (купівля, продаж квартир), дизайн інтер’єру (дизайн квартир, будинків та ін. дизайн інтер’єрів), ремонт квартир, будинків, комплектація і декорування квартири

(меблі, світло, сантехніка, двері, плитка, паркет, гардини, аксесуари, декор та ін.), гарантія і сервіс, розстрочка і кредит (квартири у кредит, квартири у розстрочку ).

Регіони діяльності – Київ, Нью-Йорк, Харків, Одеса, Львів.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?

Тому що ми побудували нашу роботу так, щоб вберегти Вас від усіх небезпек, неприємностей та ризиків самостійного пошуку, ремонту, комплектації квартири і подальшого в ній проживання.

 

Тому що в нас завжди є декілька вже готових для життя квартир. А якщо раптом вони Вас не влаштують, разом з нами Ви пройдете весь шлях від купівлі до переїзду у готову квартиру набагато швидше і простіше, зекономивши багато часу і нервів. Вам не доведеться спілкуватися спочатку з численними брокерами та продавцями, потім з нотаріусами, після цього з дизайнерами, і врешті-решт - будівельниками, продавцями меблів та сантехніки, сусідами і працівниками ЖЕКу. Увесь цей час Ви будете контактувати лише з нами, а ми будемо виконувати за Вас усю роботу, позбавляючи Вас всіх цих проблем, багатьох ускладнень і можливих помилок.

 

Оцінивши загальний бюджет і задачі, ми допоможемо Вам знайти правильну квартиру та укласти угоду,  ми розробимо дизайн і створимо квартиру під ключ. Після завершення квартири ми продовжимо її гарантійне та сервісне обслуговування, виконуючи періодично техогляд і профілактику, звільняючи Вас навіть від необхідності самостійно сплачувати комунальні послуги. А коли настане час, ми продамо Вашу квартиру швидко і вигідно.

 

Ми вкладаємо у нашу роботу чимало сил, енергії та досвіду. Ми створюємо наші квартири з любов’ю. Жити в них Вам, без сумніву, буде легко, приємно, зручно, комфортно та захоплююче.

 

З повагою,

VANGUARD development ™